ארגון כנסים בעין צורים

כנסים מוצלחים בעין צורים

ארגון כנס הוא הליך שרצוי להיערך אליו בהתאם ויפה שעה אחת קודם. בחירת המקום לעריכת הכנס תלויה בפרמטרים רבים ומשתנים בין קבוצה לקבוצה. אז בואו ונעשה קצת סדר מה חשוב לדעת ואיך נכון להיערך, מה יש בהיצע ומה ראוי לחפש. בואו נתחיל.
ארגון כנסים בעין צורים

התאמה אישית

אז כפי שאמרנו לעיל, השלב החשוב ביותר הוא ההיערכות המקדימה. היערכות נכונה תמנע בעיות רבות אשר עלולות להיווצר במהלך הכנס ותעניק לכם שקט נפשי שבחרתם במקום הנכון ביותר עבורכם. עבורכם זו מילת המפתח.
כל כנס הוא עולם בפני עצמו ומיועד לקבל יעד שונה ולכן מחייב התאמה פרטנית.
מה שיתאים לקבוצה זו לא בהכרח יתאים לקבוצה אחרת ולכן ע"מ להגיע לתוצאות מיטביות חשוב לזכור את הנתון הזה.

מה ניקח בחשבון?

אז הפנמנו שכנס טוב הוא כנס מותאם, אבל בואו נדבר באופן יותר פרקטי. להלן רשימה של פרמטרים חשובים אליהם חשוב להתייחס בארגון כנס:

  • מספר משתתפים- חשוב למצוא קודם כל מקום שיכול להכיל את מספר המשתתפים הצפוי לכנס. מקום שיוכל לאכלס את כולם בצורה נוחה וברווח וישרה אווירה נעימה.
  • אופי קהל היעד- מיהם האנשים? מה סגנון חייהם? האם הם רגילים לאווירה כפרית או שהם באים מהעיר? האם הם שומרי מסורת? מה הגיל הממוצע שלהם? כל אלו הם רק חלק מהשאלות שאתם חייבים לשאול את עצמכם.
  • לוגיסטיקה- חשוב לבדוק מהם הצרכים הלוגיסטיים שמחייב הכנס. אם יש צורך במיקרופונים ובהגברה, כלים להצגת תכנים כמו מקרן, מסך, מחשב. לבצע בדיקת נוחות ישיבה, תאורה והאם יש אפשרות לשלב פריטי מזון במקום.
  • לינה- לעיתים מדובר במספר ימים מרוכזים של כנסים וכדאי לבדוק האם המקום מציע אפשרויות לינה סמוכים להתנהלות מהירה ויעילה.

מרכז כנסים עין צורים

אם אתם מחפשים לערוך כנס באזור השפלה מרכז הכנסים של קיבוץ עין צורים יוכל לספק עבורכם אפשרות טובה ונוחה. המקום מציע אולם גדול המכיל עד 150 איש ועוד כיתות לימוד קטנות יותר לקבוצות של עד 20 משתתפים. במקום ישנו ציוד הכולל מערכות תאורה והגברה, מקרנים, מסך, פודיום ועוד. המקום כשר ומציע אפשרות של שילוב מזון כמו פינות קפה ומאפים ואף משלב אפשרויות של לינה במקום.

אז כל מה שנותר לכם כעת הוא רק לקחת את הדברים ולהתכונן בצורה נכונה ויעילה , שתתאים לכנס שלכם, תספק למשתתפיה אווירה נוחה נעימה וממצה ותשאיר לכולם טעם של עוד.

Share Button
ארגון כנסים בעין צורים
5 (100%) 1 vote