חדר אוכל בעין צורים

ארוחות בחדר האוכל

ארוחות בחדר האוכל הקיבוצי של מרכז כנסים עין צורים

צפויים להגיע עם הקבוצה שלכם לכנס במרכז כנסים עין צורים? זה הזמן להזמין עבור המשתתפים ארוחה בחדר האוכל של הקיבוץ.

ארוחות בחדר האוכל

ארוחות בחדר האוכל הקיבוצי של עין צורים היא חוויה מיוחדת במינה. זוהי הזדמנות נדירה ליהנות מארוחות עשירות במטעמים מגוונים ולשלב את חגיגת הטעמים עם אווירה ייחודית של חדר אוכל קיבוצי.

חדר האוכל הקיבוצי מהווה פיסת היסטוריה, עדות לחיי שיתוף שאפיינו את אורח חייהם של חברי הקיבוץ, כאשר בבתי החברים לא היה מטבח וכולם נפגשו בחדר האוכל הקיבוצי על מנת לסעוד את המזון שהוכן והוגש על ידי חברי הקיבוץ עצמם. סביב האכילה המשותפת התפתח הווי שכלל אף סלנג ייחודי, ועם הזמן הפך חדר האוכל הקיבוצי למרכז תרבות ומועדון, אשר שימש כמקום כינוס באירועים שונים. כמו כן, בחדר האוכל הקיבוצי התקיימו "אספות הקיבוץ" והתכנסויות נוספות במסגרתן נקבעו כללי הקהילה הקיבוצית.

חדר האוכל בעין צורים

היום חדר האוכל הקיבוצי של מרכז כנסים עין צורים מציע תפריט מגוון וכשר למהדרין. כל ארוחה כוללת שתי מנות בשריות, מגוון תוספות חמות לבחירה, ושפע סלטים טריים שהוכנו במיוחד בשבילכם.

ארוחת צהריים לדוגמא

  • מרק עשיר ומשובח בתוספת שקדי מרק, קרוטונים
  • מזנון סלטי הבית של חברת נענע קייטרינג – 8 סוגים
  • לחמניות טריות
  • מזנון אוכל חם – שלושה סוגי מנות עיקריות לבחירה
  • שלוש תוספות חמות
  • שתיה קרה: תפוזים, לימונדה, מים מינרליים

הזמנת ארוחות בחדר האוכל

כל שעליכם לעשות זה לעדכן אותנו כי הנכם מעוניינים לפנק את משתתפי הכנס בארוחה מזינה ושופעת מאכלים בחדר האוכל הקיבוצי, ואנחנו במרכז כנסים עין צורים כבר נדאג לפנק את הקבוצה במיטב המטעמים שיש לנו להציע לכם.

מעדיפים ליהנות משירותי קייטרינג הבית? מרכז כנסים עין צורים מאפשר לכם לבחור באפשרות חלופית זו וליהנות מארוחה עשירה בחיק הטבע של קייטרינג הבית.

התקשרו למרכז כנסים עין צורים – 08-8588318

Share Button
ארוחות בחדר האוכל
5 (100%) 1 vote