הפקת אירועים עסקיים

הפקת אירועים עסקיים

תחום הפקות האירועים דורש לא מעט מיומנויות וידע מקצועי. בכדי להפיק אירוע מוצלח נדרשת יכולת לנהל מספר ספקים ונותני שירות במקביל תחת לוח זמנים צפוף. הפקת אירועים עסקיים היא בעלת חשיבות נוספת בשל הקשרים העסקיים הנרקמים תוך כדי האירוע, על כן יש לשים דגש רב לכל פרט קטן של מידע המועבר לנו על ידי הלקוח. מרכז כנסים עין צורים שמח לארח כנסים ואירועים ולקיים אירועים עסקיים לאורך כל השנה.

ארגון כנסים ואירועים

הפקת אירועים עסקיים מוצלחים

כל הפקת אירוע מתחיל בתכנון מוקדם. יש לבצע בירור מעמיק עם הלקוח מה הוא סוג האירוע, מה הוא כולל ומה הוא צריך. יש כמובן להגדיר את מסגרת התקציב המוקדשת לאירוע בכדי שלא נצטרך אח"כ לוותר על משהו שתכננו בשל מחסור בכסף. טיפ חשוב הוא לבדוק עם הלקוח מה מבחינתו ייחשב אירוע מוצלח. זו היא אחת הדרכים לתיאום ציפיות בין לקוח לנותן שירותים. לאחר מכן יש למצוא את המקום הנכון ואת הספקים. מרכז כנסים עין צורים הנו מרכז כנסים בשפלה אשר מושך אליו את באי האזור כולו בשל הייחודיות שלו. ככזה, הוא אחד המקומות המבוקשים לביצוע הפקת אירועים עסקיים. במרכז כנסים עין צורים תוכלו ליהנות ממרחבים גדולים, אולם כנסים מאובזר וארוחות מושקעות.

מרכז כנסים עין צורים

הפקת אירועים עסקיים במקום כפרי

הייחודיות של מרכז כנסים עין צורים הוא במיקום שלו ובשירות שהוא מעניק ללקוחותיו. קיבוץ עין צורים השייך לזרם הציונות הדתית הוא קיבוץ דתי. כל המזון המוגש בו הוא כשר למהדרין. ניתן להזמין את שירותי הקייטרינג המיוחדים שלנו או לבחור לסעוד בחדר האוכל בקיבוץ. ניתן לבחור תפריט בשרי או חלבי ולפנק באופן מיוחד את משתתפי האירוע. במקום ישנו אולם כנסים מאובזר במערכות מולטימדיה מתקדמות, הנחוצות לקיום האירוע או הכנס. מרכס הכנסים שלנו טובע בטבע המקיף אותו ובמרחבים ירוקים. המראה הפסטורלי הזה מאפשר התכנסות על המדשאה ולהרחיב את קיום האירוע תחת כיפת השמיים. האוויר אצלנו נקי ונפלא וניתן ליהנות משפע הצמחייה והנוי. אנו נשמח להפיק עבורכם את האירוע העסקי שלכם, כנסים, ימי עיון והשתלמויות.

Share Button
הפקת אירועים עסקיים
5 (100%) 1 vote