ימי עיון וכנסים בשפלה

מעוניינים לארגן כנסים או ימי עיון באזור השפלה ולא כל כך יודעים מה ואיפה?גם אנחנו התכנסנו כאן בשביל לספר לכם קצת איך להתכונן בצורה טובה ונכונה על מנת שהכנס שלכם ייזכר כחוויה מוצלחת וממצה ויענה על היעדים שלו. נספר לכם גם על מרכז ימי העיון של קיבוץ עין צורים אשר נמצא באזור השפלה ומה יש לו להציע עבורכם.  

שלב ראשון: היערכות

ימי עיון וכנסים בשפלהכל מי שמארגן כנס רוצה שהכנס שלו יעבור בצורה הטובה ביותר ויצליח להתמודד עם כל אתגריו בהצלחה מירבית. כנס טוב דורש התכנסות מקדימה של חשיבה, הצבת יעדים והכרת השטח.
שאלות ראשונות שצריך לחשוב עליהן הן  מה היקף האירוע, לכמה אנשים הוא מיועד וכמה צפויים להגיע. על המקום המיועד להצליח להכיל את מספר האנשים באופן מרווח וגדול דיו, על מנת לייצר סביבה נוחה להקשבה, הפנמה וריכוז בתכני הכנס או יום העיון. מעבר לכך חשוב לשים לב שהמקום אכן תואם את הצרכים שלכם מבחינת הציוד והאפשרויות אותן הוא מציע. אם אתם זקוקים למשל להגברה, מיקרופונים, פודיום לנאום, תאורה מיוחדת ועוד חשוב לבדוק שהם אכן קיימים בהיצע. בנוסף, אם מדובר במתכונת של יותר מיום אחד חשוב שהמקום יוכל לספק שירותים מגוונים כמו ארוחות, מקומות לינה ואפשרויות נלוות כמו בית כנסת לציבור הדתי, מכולת ואפשרויות בילוי ותרבות.

עין צורים- מרכז כנסים וימי עיון

אחד המקומות שיוכל לספק לכם מענה כולל  באזור השפלה הוא מרכז הכנסים וימי העיון של קיבוץ עין צורים. במקום אולם גדול המכיל עד 150 איש ועוד כיתות לימוד קטנות יותר לקבוצות של עד 20 משתתפים. כמו כן קיימת אפשרות של קיום מפגשים בחוץ, בסביבת הקיבוץ הכפרית והנעימה. המקום מאובזר  בציוד רב  הכולל מערכות תאורה והגברה, מקרנים, מסך, פודיום ועוד. בנוסף הוא מציע אפשרות ללינה, חדרי אוכל כשרים, שירותי קייטרינג, מדשאות ושאר אטרקציות לזמני הפנאי.

אז נסו לקחת את הדברים להתכונן כראוי ולבחון את האופציות השונות, על מנת לארגן את הארוע המוצלח ביותר מבחינתכם שיצליח לספק אתכם, ועוד יותר חשוב- את כולם.

Share Button
ימי עיון וכנסים בשפלה
5 (100%) 1 vote