ארגון כנסים ואירועים

מהם הסודות לכנס או אירוע מוצלח

למעשה הסוד בנוגע להצלחת אירוע או כנס כלשהו איננו מסובך. מדובר בשלושה דברים עיקריים. תכנון, תכנון ותכנון. עכשיו ננסה לפרט ולהסביר גם מה צריך לכלול התכנון על מנת לוודא שהכל אכן יתנהל כשורה.

אם יצא לכם להיות בכנס או אירוע תוכלו בוודאי לציין לעצמכם או לאחרים האם בסופו של יום יצאתם מרוצים מהכנס. יכולים להיות פרמטרים רבים מאד אשר ישפיעו על התחושה שאיתה אתם יוצאים. ננסה לפרט מהם אותם הפרמטרים על מנת שנדע באיזה אופן יש להיערך על מנת לקבל כנס מוצלח.

ארגון כנסים ואירועים

תוכן

ראשית כמובן יש לוודא כי תוכן ההרצאות יהיה משמעותי ויצדיק את הזמן שהשקענו ביום זה. כולם מייחלים לצאת עם ערך מוסף מיום שבו הם בילו בהאזנה והקשבה להרצאות שונות. על כן חשוב מאד להביא מרצים עניינים ומעניינים בתחומי התוכן הרלוונטיים. תחום זה איננו בתחום יכולת ההשפעה של המקום המארח אך יש לקחת זאת בחשבון בארגון כנס.

פניות וזמינות

חשוב למצוא מקום אשר לוחות הזמנים שלו מתאימים לשלנו. מקום אשר יהיה זמין בתאריכים שבהם אנחנו מעוניינים. לעיתים מדובר בכנסים אשר נפרסים על פני כמה ימים ומצריכים מתן אופציות לינה לאורחי הכנס. בקיבוץ עין צורים קיימת האופציה הזו, בנוסף לכך שנעשה כל שביכולתנו על  מנת להתאים את עצמנו לזמנים הרצויים. מומלץ אם כן לשריין מראש

נוחות ונגישות

חשוב למצוא מקום אשר יענה על מספר רב ככל הניתן של צרכים. מיקום נוח, בין אם מדובר בדרכי הגעה נוחות או בחניה זמינה בשפע. יש לשים לב לנוחות המבנה המוצע. צורת הכיסאות, אופן סידור הישיבה, נגישות המבנה לנכים ובעלי צרכים מיוחדים. יכולות טכניות וטכנולוגיות של המקום כמו לדוגמא תמיכה במקרנים וכן הלאה. כל אחד מהדברים הללו יכול להשפיע מאד על אופן ההתנהלות של הכנס. קיבוץ עין צורים מציע אולמות נגישים, נוחים, מאווררים בעלי פתרונות מיזוג תואמים, אולמות מצוידים במיטב אמצעי המדיה  המאפשרים הרצאות ברמה מתקדמת.

כיבוד

 אין ספק כי אוכל או כיבוד מהווים גורם משמעותי אשר משפיע על הרושם וההנאה של מבקרי הכנס. בקיבוץ עין צורים תוכלו להזמין את סוג האוכל שלו אתם זקוקים בהתאם לאופי הכנס ואורכו. יתרון נוסף הקיים בעין צורים הוא היכולת לספק אוכל כשר או בעל התאמות מיוחדות, כך שכל באי הכנס יקבלו את המענה המתאים להם.

הניסיון הרב שלנו בארגון כנסים, יחד עם התנאים האופטימליים של קיבוץ עין צורים מבטיחים כי הכנס שלכם יהיה מאורגן כראוי ומתוכנן עד לפרטים הקטנים.

Share Button
ארגון כנסים ואירועים
דרג את התוכן