כנסים עסקיים לחברות וארגונים

רוצים להפוך את הכנס העסקי של החברה /הארגון שלכם לחוויה בלתי שנכחת של למידה פורייה יחד עם התרגעות הנפש משיבת נפש? ארגונים וחברות שונות כבר הבינו שעריכת כנסים עסקיים היא דבר שיש לגעת כיצד לתכנון ולאגן אותו כך שיהפוך מעוד כנס משמים לאירוע השנה שייזכר אצל כל הנוגעים בדבר.

מי אנחנו?

קיבוץ עין צורים הממוקם סמוך לאשקלון באזור השפלה, היה בעברו הרחוק קיבוץ ששימש בית לבני נוער בו הם גדלו, למדו והתחנכו וחיו את חייהם בשלווה על מדשאות הקיבוץ הירוק. כיום הפך קיבוץ עין צורים למרכז אירוח גדול עבור כנסים של ארגונים וחברות שונות. הקיבוץ מציע לא רק תנאי לינה מפנקים אלא עוד מגוון הצעות שיהפכו את הכנס העסקי שלכם למדובר עוד זמן רב.

מה כולל עריכת כנס בעין צורים?

הקיבוץ מציע אולם כנסים ענק שמותאם ל-150 איש. האולם כולל ציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם שיאפשר למרצים ולאורחים בכנס להיעזר במיטב אמצעי המולטימדיה ללא כל קושי. חברות או ארגונים שמעדיפים כנס בחיק הטבע, ישנה אפשרות לערוך כנס גם על מדשאות הקיבוץ, כך תשלבו למידה עם מנוחה ורגיעה בחיק הטבע החי ואהוב.

כנסים עסקיים לחברות וארגונים בקיבוץ עין צורים
אולם כנסים עסקיים – בקיבוץ עין צורים

אם אין קמח – אין מצב רוח

בכל כנס עסקי רציני שנמשך כמה שעות יש צורך בתנאי אירוח הכוללים אלמנטים נוספים מלבד אולם כנסים, ולשם כך אנו בקיבוץ עין צורים מציעים לרווחת המשתתפים בכנס חדר אוכל גדול ומרווח בו תוכלו לקבל תפריט חלבי או בשרי על פי בחירתכם, מדובר בתפריט עשיר וטעים במיוחד.

סוויטות מפנקות שלא תשכחו

במקרה שהכנס המתוכנן כולל גם לינה, אנו מציעים לרשות האורחים 50 סוויטות, גם בית הכנסת של הקיבוץ עומד לרשותכם כך שתוכלו ליהנות מכל העולמות במקום אחד. גם כנסים קטנים יותר של משתתפים מועטים יחסית יוכלו לקבל אצלנו, בקיבוץ עין צורים אכסניה מושלמת! אנו מציעים לקבוצות קטנות חדרי גן לצורך ערכית ימי עיון והשתלמות לקבוצות של כעשרים איש.

כך תוכלו ליהנות מיום /ימים של למידה פורייה ומהנה בחיק הטבע שמעבר לכל נותן משהו לנשמה!

Share Button
כנסים עסקיים לחברות וארגונים
1 (20%) 1 vote