מרכז כנסים קטן

מרכז כנסים באווירה אחרת

מרכזי כנסים יש רבים, חלקם טובים יותר, חלקם פחות. לאלו מכם אשר מעוניינים לערוך כנסים או השתלמויות, ימי עיון, הדרכות, סמינרים או כל סוג אחר של התקהלות מאורגנת, מומלץ ביותר לחשוב על מרכז כנסים בקיבוץ עין צורים.

מרכז כנסים באווירה אחרת בשפלה

מרכז כנסים באווירה אחרת בקיבוץ עין צורים

מרכז כנסים אשר ממוקם בקיבוץ משרה אווירה רגועה, נעימה וירוקה. חיי העיר והיומיום הם סואנים, מלאים בהסחות דעת, המולה ולחץ. אלו הם חיי השגרה של רובנו. כשאנו מעוניינים או צריכים לקיים כנס או יום עיון למשל, אנחנו רוצים להוציא את המוזמנים שלנו משגרת היום-יום, לתת להם חוויה מעניינת וחשובה ליום אחד או למספר ימים ולהותיר אותם עם רושם חיובי לאחר מכן. בעיקר מסיבות אלו, האפשרות האופטימלית והטובה ביותר היא לבחור מרכז כנסים בו יש אווירה אחרת, מקום בו יוכלו באמת להתרכז בתוכן המועבר להם ולא בדברים אחרים. מקום שליו ונעים, המאפשר להעביר את הכנס בצורה הטובה ביותר.

מרכז כנסים באווירה אחרת אולם הכנסיםמרכז כנסים באווירה אחרת אולם הכנסים


חוויה אופטימלית בעין צורים

קיבוץ עין צורים מזמין אתכם לחוויה כפרית-קיבוצית ותנאים אופטימליים עבורכם ועבור עמיתיכם. בין אם מדובר בקבוצה קטנה של 20 איש ובין אם בקבוצה גדולה של 150 איש, מרכז כנסים עין צורים מוכן ומאורגן לארח אתכם. ישנן כיתות קטנות לסדנאות ואולמות גדולים למשתתפים רבים. במקום ישנם גם חדרי אירוח לכנסים הנמשכים יותר מיום אחד, חדר אוכל קיבוצי, שירותי קייטרינג ברמה גבוהה, ברכות שחייה ועוד. בואו להתרשם, מרכז כנסים באווירה אחרת. 

Share Button
מרכז כנסים באווירה אחרת
5 (100%) 3 votes