אולם כנסים בעין צורים

מרכז כנסים להעברת הרצאות

כל מה שצריך להעברת הרצאה מקצועית

מה צריך כדי שהרצאה תהיה מקצועית ומעניינת? נושא מרתק, מרצה מקצועי ושנון, וכמובן, מרכז כנסים ברמה גבוהה ליצירת אווירה רצינית ומרשימה במהלך ההרצאה.

במרכז כנסים עין צורים אתם דואגים לשני הדברים הראשונים וצוות המרכז לוקח על עצמו את האלמנט האחרון – אספקת מקום מרשים להעברת הרצאות, כנסים וימי עיון.

מרכז כנסים להעברת הרצאות

מרכז כנסים להעברת הרצאות ברמה הגבוהה ביותר

הכירו: מרכז כנסים עין צורים ממוקם במיקום נוח מבחינת ההגעה מכל האזורים בארץ (נמצא בצומת בין אזור הדרום, אזור ירושלים ואזור המרכז). זאת הסיבה שגם מי שמחפש מרכז כנסים בירושלים או מרכז כנסים בתל אביב בסוף מגיע לערוך את ההרצאה אצלנו.

במרכז כנסים עין צורים אתם מקבלים שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. פרט להשכרת אולם כנסים אתם יכולים לקבל כאן חבילה מורחבת שכוללת ארוחות (לבחירתכם מגוון אפשרויות לשירותי קייטרינג, הסעדה ופיקניקים בטבע), פינות קפה ומאפה, שירותי אירוח שכוללים לינה בחדרי האירוח של הקיבוץ, סיורים מודרכים באזור הקיבוץ וחבילת אטרקציות מקומיות עבור משתתפי ההרצאה או הכנס שלכם.

למרכז כנסים עין צורים מגיעים לא רק בשביל ההרצאה – אפשר לשלב את הכנס במסגרת של יום הדרכה או יום כיף שאת כולו תוכלו להעביר באזור הפסטורלי של קיבוץ עין צורים.

מרכז כנסים עין צורים עומד לשירותכם – בואו להעביר את ההרצאה שלכם במקום המושלם: 08-8588318

Share Button
מרכז כנסים להעברת הרצאות
5 (100%) 4 votes